Ben Bilmem Eşim Bilir Oyunu

Kategori: Oyun İncelemeleri

16 Mar 2013

images

Kanal D’de yayınlanan ve İlker Ayrık tarafından sunulan televizyon programı Ben Bilmem Eşim Bilir evli veya nişanlı kişilerin katılabildiği bir yarışma programıdır. Eğer sizlerde bu kriterlere uygun iseniz Ben Bilmem Eşim Bilir başvuru formu aracılığı ile yarışmaya başvurabilirsiniz. Ben Bilmem Eşim Bilir programı tıpkı diğer yarışma programları gibi ödüllü. Yarışmanın birincisi olan çift son model otomobil kazanıyor. Program sırasında eşler çeşitli beceri ve yetenek oyunları oynuyorlar. Bu program ile ilgili olarak hazırlanan Ben Bilmem Eşim Bilir Oyununda şuanda yalnızca “Bar Masası” isimli yarışma mevcut. Ancak ilerleyen zamanlarda diğer beceri oyunları ilerleyen günlerde aktif edilecek. Ben Bilmem Eşim Bilir isimli oyun Unity 3D oyun motoru kullanılarak hazırlanmış Türkçe bir oyundur.

Oyunda öncelikle hangi çift ile yarışacağınızı ve ardından karakterinizi seçerek oyuna giriş yapıyorsunuz. Şuan için oyunda bulunan Bar Masası isimli oyun tıpkı gerçek programda olduğu gibi oynanıyor. Oyunda farenizi kullanarak elinizde bulunan bardağı fırlatıyorsunuz. Ben Bilmem Eşim Bilir oyunu diğer Türkçe Oyunlar ile karşılaştırılınca ortaya çıkan belkide en büyük fark oyun içerisinde ki seslendirmeledir. Bu oyunda ki seslendirmeler program içerisinden alınmış ve tamamen Türkçe. Ancak diğer Türkçe oyunlara baktığınızda  yalnızca oyun içerisinde ki alt yazı ve menülerin Türkçe olduğunu görebilirsiniz. Bu Türkçe oyun özellikle son dönemlerde gerçekten büyük ilgi çekiyor. Oyunun aynı zamanda Android ve iOS versiyonlarının da bulunması cabası.

Ben Bilmem Eşim Bilir fragman :

Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması her ne kadar çok zorlu ve bir o kadarda eğlenceli bir program olsa da her televizyon programında olabilecek aksaklıklar Ben Bilmem Eşim Bilir programında da olabiliyor tabii ki. Özellikle ilk zamanlarda arabaya olabildiğince fazla kişiyi sığdırmaya çalışılan yarışma esnasında pek çok talihsiz olay yaşanmıştı. Ben Bilmem Eşim Bilir frikik videoları internet ortamda çok sık konuşulması üzerine yapımcı ekip bu yarışmayı  kaldırdı ve yeni bir oyun sistemi ile değiştirdi.

Oyunun indirmeden oynayabilmek için tıklayın => http://turkce.oyunuoyna.com/Ben-Bilmem-Esim-Bilir-7634.html

1 Yorum

Avatar

ebru

21.03.2013 18:00

güzel oyun

Yorum Yapın