Etiket: ‘3 kişilik sumo

3 Kişilik Oyunlar

Kategori: Oyun İncelemeleri

22 Mar 2013

2-kisilik-mario
Son dönemlerin en revaçta olan oyun kategorilerinden biri olan 3 Kişilik Oyunlar kategorisine yer alan oyunlar kategorinin adından da anlaşılacağı üzere üç kişilik olarak hazırlanmış oyunlardır. Bugüne kadar hepimizin bildiği multiplayer oyunlar yani Türkçe adı ile 2 kişilik oyunlar  ile benzeşmektedir. Genel olarak 3 kişilik oyunlar dövüş oyunu şeklinde yapılmıştır. Bu konuda iki kişilik oyunlara baktığımızda genelde iki kişilik ilerlemeli oyunlar olduğunuz görebilirsiniz. Ancak bu olay üç kişilik oyunlar için pek geçerli değildir. Oyunuoyna.com üzerinde buluan en güzel üç kişilik oyunlara göz atmak gerekirse ;

3 Kişilik Sumo

Bu oyun belkide tüm 3 kişilik oyunların ilham kaynağıdır. İlk çıkan 3 kişilik oyun olan “3 Kişilik Sumo” adlı oyunumuza giriş yapabilmek için yüklenme işleminin ardından PLAY yazısına tıklamalısınız ve daha sonrasında Multiplayer yazısına tıklamalı ve ardından 4-3-2 kişilik olmak üzere istediğiniz seçeneği seçerek oyunumuza giriş yapmalısınız. Bu oyunda sumo karakterlerini kontrol edebilmek için W,A,S,D – I,J,K,L ve yön tuşlarınızı  kullanmalısınız. Oyunda ki temel amacınız zorlu sumo dövüşü arenasında tüm sumo güreşçilerini yere düşürmek. Oyunda kazandığınız her raunt sonrasında belirli miktarda bir puan kazanıyorsunuz.  Oyunu kazanabimek için ise en fazla puanı kazanan kişi olmalısınız.

Bu oyunu oynayabilmek için tıklayınız ==> http://2kisilik.oyunuoyna.com/3-Kisilik-Sumo-5217.html

4 Kişilik Araba Yarışı

Bu oyunumuz 2 kişilik oyun kategorisinde yer almakta olan bir oyun olsa da aynı zamanda 4 kişilik olarakta oynanabilmektedir.  Ancak bu oyun klasik araba yarışı oyunlarından çok daha farklı ve çok daha zordur. Çünkü oyunda ki minik arabaların kontrolünü sağlayabilmek gerçekten çok zor olacaktır. Yaptığınız hamlelere çok hızlı bir şekilde tepki verecek olan araçların kontrolünü normal bir şekilde sağlamak sizler için gerçekten çok zor olacaktır.  Oyunumuza giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesinin ardından PLAY yazısına tıklamalısınız. Daha sonrasında oyun tarafından sizlere verilecek talimatlara göre arabalarınızın kontrolünü sağlayacaksınız.