Etiket: ‘Bombom üye ol

Bombom Oyna

Kategori: Online Oyunlar Listesi

19 Nis 2012

Bombom çok eğlenceli ve devamlılığını sürdürebilen online oyunlardan biridir. Bombom oyunundaki asıl amaç; karakterlerinizi ayarlayarak minik ama etkili savaşlara dahil olmaktır. Oyun içerisinde birden fazla özellik ve savaş tekniği bulunur. Her yaştan oyuncu kitlesine sahip olan Bombom oyununda yaratığınız karakterler ile bir ekibe dahil olabilirsiniz. Bu ekip ile beraber katıldığınız savaşlarda başarı elde edebilir ve yüksek puanlara ulaşabilirsiniz.

Bombom oyunu diğer online savaş oyunlarına göre biraz daha farklıdır. Gerek ortaya sunduğu hedef kitlesi gerekse kendine özgü özellikleri ile bu farklılığını da korur. Genellikle erkek oyun severlerin oynadığı savaş oyunları, Bombom oyununun getirdiği farklılıklar ile değişkenlik gösterebilir. Modaya uygun kıyafetlerinin bulunması ve oyun sırasında işlenen komik bir o kadar da heyecanlı işlemler kız oyuncularında oyuna yönelmesini sağlamıştır.

Senaryosu ile devam edebilme özelliği üzerinde duran Bombom oyunu, oyuncusuna bir çizgi film havası verir. Bu durum da oyuna olan bağlılığın gelişmesinde ki önemli konulardan biridir. Oyunda belirtilen savaş sahneleri de doğal gibi görünse de, her yaştan oyuncu için tasarlanmıştır. Her oyuncunun kendine özgü smiley simgeleri ile oyun daha eğlenceli bir hale geliyor. Savaş oyunu konseptinden çıkmadan eğlendirmeyi başaran Bombom oyununda değişik ses efektleri de oyuna olan ilgiyi artırıyor. Kız oyuncular ve modayı takip etmeyi seven herkes için son model sapkalar ve giysiler oyun içerisinde mevcut. İstediğiniz karakteri yaratabileceğiniz oyunda kız ve erkek olarak iki kart çeşidi var. Bu çeşitlerde kendi aralarında bölünüyorlar.

Bombom oynamanın diğer bir farklılığı da oyun içerisinde evlenebilmek. Beğendiğiniz karakter ile beraber evlendirme dairesine gidebilir ve evlenebilirsiniz.

Oyun içerisinde yer alan binaları incelediğimiz de karşımıza bir çok kuruluş çıkıyor. Alışveriş merkezinde, istediğiniz türden silah ve özellikleri edinebiliyorsunuz. Evlendirme Dairesinde evlenebiliyor ve oyunda da aşkınızı yaşatabiliyorsunuz. Birlik kulübün de beraber savaşabileceğiniz ortaklarınızı bulabilir veya ortak arayan insanların yanına gidebilirsiniz. Onur listesi kısmında da bu birlikleriniz arasında yer alan en güçlü savaşçıları görebilirsiniz. Demir Atölyesinde sentezleme, füzyonlama gibi nitelik artırma gibi işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Açık artırma bölümünde ise çeşitli eşyalara kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. En son Arkadaşlık merkezi var. Burada ise yeni arkadaşlıklar kurabiliyorsunuz.

Bombom oyunu savaşırken eğlenmeyi amaçlayan online oyunlarından biridir. Oynamak için tıklayınız => http://bombom.oyunuoyna.com/