Etiket: ‘internetten online oyun oyna


Bu yazımızda yeni yeni kendinden söz ettiren oyun teknolojisi olan Online oyunları konu aldık. Genellikle facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde ismini duyuran online oyunlar, şimdi ise büyük şirketlerin gelir kapısı halina geldi.. Online oyunların gelişim ve yayılma sürecinde facebook en büyük etken. Sadece online oyun oynamak için facebook hesapları olan kişileri etrafımızda oldukça sık görür olduk..

Peki ne bu online oyunlar? Nasıl oynanırlar?
Bu oyunları oynarken, internet üzerinde size ait olan bir bölüm düşünün. Burası sadece size ait. Sizin kullanıcı bilgilerinizi içeren bir platform. Bu oyunlarda böyle işliyor. Mesela sitemizde online oyun kategorisinde bulunan oyunlardan bazılarında kafe işletiyor, bazılarında da çiftlik işleri yapıyorsunuz. Sizlere verilen bu alanda kafenizi işletebiliyor, para kazanabiliyorsunuz. Herşey internet üzerinden devam ediyor.
Online oyunları diğer oyunlardan ayıran özellik ise oyunda birden fazla kişiyi barındırabiliyor olmasıdır. Sizin dışınızdaki oyuncular oyuna dahil olabilir, internet üzerinden onlarla aynı parkurda yer alabiliyorsunuz.
Görsellik bakımından da diğer oyunlara nazaran daha farklı ve zevkli görüntüler yer alıyor. Buda oyuna bağımlı kalabilme olasılığını artırıyor.
Online oyunların en kalitelerini bulacağınız sitemizde herhangi bir internet problemi yaşamanız durumunda oyundan men olmuyorsunuz. Oyundan düşmenizin sebebi sadece sizin internet bağlantınız ile ilgili aksiliklerden ortaya çıkıyor.
Online oyunları genellikle savaş ve straleji tarzı oyunlardan zaten tanıyoruz. Şimdi en gelişmiş halleri olan oyunları sitemizde oynamak için Online oyunlar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz .

http://online.oyunuoyna.com

Online oyunlar kategorimizde ki bazı oyunlar ise ;