Etiket: ‘nişan oyunu oyna

Nişan Oyunları

Kategori: Genel

10 Tem 2012

Nişan oyunları sekmesinde sitemize giriş yaparak en eğlenceli oyunları görebilir ve çılgınca oyunlar ile oynamaya başlayabilirsiniz. haydi çocuklar en güzel oyun seçimleri ile birlikte keyif dolu anlara şahit olabileceksiniz. Sitemizde birbirinden güzel bir çok oyun çeşidi var.
Sizde bu çeşitli oyun kategorileri arasında nişan ve nişan oyunları sekmesini açın ve eğlenceli anlarda olun ve yaşayın. Nişan oyunları ile en iyi nişanı alan kazanır. Haydi bakalım en iyi nişanı alabilmek için uğraşın ve çılgınca oyunlar ile eğlenmeye başlayın bakalım. Nişan oyunları çok sürükleyici ve maceralı oyunlar arasında yer alıyor.
Çok iyi silah tutmanız ve hedefi tam 12 den vurmanız lazım. Şimdi silahlarınızı kuşanın ve eğlenceli anlar başlasın bakalım. Çocuklar sitemize giriş yapın ve en güzel oyun seçimlerini de kolaylıkla yapın bakalım.

Nişan oyunları ile en keyifli vakti geçirmek için >>> http://www.oyunlarinisan.com

Nişan Oyunları

Kategori: Bizden Haberler

23 Ara 2011

Nişan oyunları kategorisi zengin içeriklere sahip bir kategori. Genellikle erkek oyun severlerin daha çok kullandığı bu kategorideki oyunlarda bir hedefiniz var. Bu hedefi oyunların çeşitliliğine göre farklı silahlar ile vurmaya çalışıyorsunuz. Genellikle mermili silahlar ve oklar kullanılıyor. Silahlar kullanırken ilk olarak nişan alıyor sonra hedefi vuruyorsunuz.
Oyunlar zaman ve teknoloji ilerledikçe daha çok gelişiyor. Görsellikleri, işleyiş şekilleri olarak çok farklılıklar yaratan oyunlar var. Örneğin; webcam kategorisinde yer alan bazı oyunlar var. Kendi hareketleriniz ile hedefinizi bulmaya çalışıyorsunuz.
3 boyutlu oyunlara fazlaca konu olan nişan oyunlarında görsellikler ve işleyiş daha kolay . Ayrca etkileyici. Online oyunlar ve savaş oyunlarında kullanılan bu teknikler oyunların daha fazla beğenilmesini sağlıyor.
Nişan oyunları, oyuncuların görsel duyularını geliştirirken görsel hafızalarını da güçlendiriyor.
Bu tarz oyunların oynayış şekilleri de standart. Genellikle mouse(fare) yardımı ile nişan alabiliyor ve silahı ateşleyebiliyorsunuz. Oyunlarda mouse kullanılması da oyunların oynayış biçimini rahatlatıyor.
Sitemizde nişan oyunlarının her tarzını bulabilirsiniz. Kategorimizin dışında 3 boyutlu ve webcam oyun kategorisinden de nişan oyunlarına ulaşabilirsiniz.

Nişan Oyunları kategori linkimiz : http://nisan.oyunuoyna.com/