Etiket: ‘oyuncini barbie

Son zamanlarda yapılan Türkçe seslendirmeli oyunlar ve Türkçe dil destekli oyunları ile tanınan oyuncini isimli oyun kategorisinde yer almakta olan en güzel oyunları bu yazımız altında sizlere tanıtacağız. Lafı fazla uzatmadan oyunların tanıtımına geçmek gerekirse ;

Cinbo Gizemli Mağara

cinbo-gizemli-magara

 

Oyuncini’nin maskotu olan Cinbo ile oynayacağınız bu oyun Türkçe oyunlar arasında yer almakta. Oyunun yüklenmesinin ardından devam yazısına ve ardından OYNA yazısına tıklayarak oyuna giriş yapacaksınız. Cinbo’nun bu oyunda sizlerin yardımına ihtiyacı var. Cinbo’nun düşmanlarından biri pek çok elması Cinbo’dan çalmış ve Cinbo’da bu elmasları geri almak istemekte. Ancak böylesine zorlu bir görevde Cinbo’nun yardıma ihtiyacı var. Oyunda Cinbo’nun kontrolünü sağlayabilmek için yön tuşlarını kullanmalısınız ve ayrıca X tuşunu kullanarak saldırı yapmalı ve düşmanları öldürmelisiniz aynı zamanda SPACE tuşunu kullanarak Cinbo‘nun uçmasını sağlayabilirsiniz.

putton

 

Cinbo’nun Fırını

cinbonun-firini

 

Cinbo bu sefer karşımıza farklı bir oyun ile çıkıyor.  Ramazan’ın gelmesi dolayısı ile sevimli Cinbo’nun fırınına müşteriler akın etmektedir. Ancak Cinbo usta bu kadar müşteri ile tek başına idare edememektedir ve bu konuda sizlerin yardımına ihtiyacı vardır.  Oyun üç etaptan oluşmakta ve her geçtiğiniz etap sonrasında müşteri sayısı ve  müşterilerin istekleri artmakta aynı zamanda sizden istenen teslim süresi de düşmektedir. Oyun içerisinde yapmanız gereken tek şey farenizi kullanarak müşterilerin isteklerini hızlı bir şekilde hazırlamak ve daha sonrasında müşterilerin verdiği paranın üstünü vermek olacaktır. Ayrıca eklemekte fayda var ki cinbonun fırını isimli bu oyun Türkçe seslendirme ile hazırlanmıştır.

putton

 

Hırçın Futbol

 

hircin-futbol

Oyuncini.com tarafından hazırlanan hırçın futbol isimli oyun klasik futbol oyunlarından tamamen farklıdır.  Oyun içerisinde ki rakipleriniz sizden topu alabilmek için her türlü müdahaleyi yapmaktan kaçınmayacaktır. Hırçın futbol oyunu içerisinde ki göreviniz rakip oyuncuları çalımlayıp gol atmaktır. Bunu gerçekleştirebilmek için oyuncuların üzerinde çıkan tuşlara tam zamanında basmalı ve rakip oyunculara çalım atmalısınız. Daha sonrasında SPACE tuşunu kullanarak şut çekmeli ve gol atmaya çalışmalısınız. Oyun içerisinde sınırlı sayıda hakkınız bulunmaktadır ancak her attığınız üç gol sonrasında bir adet hak verilmektedir. Oyunda ki amacınız mümkün olduğunca fazla sayıda gol atmak olacaktır.

putton
İ
lgili kategori : http://oyuncini.oyunuoyna.com/