Etiket: ‘senatör oyunu

Senatör Oyunu

Kategori: Yeni Oyunlarımız

21 Şub 2012

Senatör
Senatör oyunu ve geçmişi milattan öncesine dayanmaktadır. Milattan önce 100 yılında Roma sınırları içerisinde bulunan Ancona’ya bir kaç mülteci taşıyan bir gemi geldi. Ancona bölgesinde yaşanyan balıkçılar tarafından kurtarılan bu mülteciler bilgili ve güvenilir kişilerdi. Kısa sürede bölge halkının güvenini kazandılar. Göçmenlerin istediğini kabul eden halk Ancona meclisini kurmaya karar verdi. Aynı dönemde Roma’da Gaius Julius Caesar doğdu. Göçmenlerin Roma’ya gelmesinin 10. yılında Ancona meclisi Roma tarafından desteklendi ve bölgede hem soylu hem alt tabakadan öğrencileri kabul eden bir Senatör okulu açıldı. Bu sırada Roma dünyanın en güçlü ulusları arasına girdi. Ancak her güçlü ulus gibi Roma’da da gerileme dönemi içeride yaşanan sorunlar yüzünden oldu. Roma topraklarında birçok bölgede ayaklanmalar çıktı. Yaşayan iç savaşlar Julius, Brutus ve Scipio aileleri tarafından kurulan ittifakın sonu oldu. Sen tam bu esnada Senatör okulundan mezun olan yeni bir öğrenci olarak oyuna başlıyorsun.

Roma artık eski Roma değil. Sende yardımcıların ve okuldan aldığın para desteğiyle kendini geliştirecek, Roma’da korkulan ve saygı duyulan bir Senatör olmak için diğer öğrencilere karşı mücadele vereceksin. Ordunu geliştirecek, sahip olduğun toprakları korumak ve daha fazlasına sahip olmak için amansız savaşlara katılacaksın.

Dikkat! Senatör browser üzerinden oynanabilen tamamen ücretsiz bir online strateji oyunudur. Senatör oyununu oynamak için yeni bir hesap açmana bile gerek yok, varolan Facebook hesabınla giriş yaparak en güçlü Senatör olmak için mücadeleye başlayabilirsin.

Tamamen ücretsiz bir şekilde indirmeden hemen kayıt ol!

Senatör Şehri

Hangi Ailenin Yanında Yer Alacaksın?

Senatör aileleri arasında yer alan Julius, Scipio ve Brutus aileleri Roma’ya hükmetmek için savaşıyor. Sen hangi ailenin yanında olacaksın? Aileni seçmeden önce daha detaylı bilgiye ulaşmak için ekranın sağındaki linklere tıklamalısın.
Senatör Aileleri

Ordunu Kur! Dünya’ya Hükmet!

Senatör ailelerinden kimi seçersen seç tüm savaşlara ailen ile birlikte gireceksin. Devasa dünya harıtasını bölge bölge fethet ve dünyaya hükmet!
Senatör Ordusu

Tamamen ücretsiz bir şekilde indirmeden hemen kayıt ol!