Etiket: ‘son krallık

Son Kral Oyunu

Kategori: Online Oyunlar Listesi

11 Mar 2012

Son Kral Online oyunu ile kendi krallığınızı kurmaya başlayın. Sınırlarınızı genişletin ve dünyanın hakimi olun !

İnternet üzerinden oynayabileceğiniz bu geniş oyunda size ilk önce küçük bir kabile veriliyor. Asıl göreviniz halkınızı mutlu ederek sınırlarınızı genişletmek. Halkın istediği ise yeni üniversiteler, demir madenleri ve altın kuyuları. Bunları araştırmak içinde belirli bir seviyede olmanız gerekiyor. Bunun dışında bu madenler ile değerli taşlar yapacak, ekinler ve odunlarla ülkenizi zenginleştireceksiniz.

Dünyanın hakimi olmak için gelişimlerinizi tamamlayıp asker ocakları açacaksınız. Askerlerinizi savaşa hazır olarak yetiştirirken onlar için silah geliştirmeleri yapacaksınız.

Unutmayın! Son kral da her şeyi kendi krallığınız da yapmalısınız. Büyüdükçe sizinle müttefik olmak isteyen komşularınız olacak. Onlarla birleşip yeni savaşlara katılacak ve dünyayı ele geçireceksiniz.

Tamamen ücretsiz bir şekilde indirmeden hemen kayıt ol!

Son Kral Oyununda kuracağınız binaların geliştirmelerini de siz ayarlayacaksınız. Onların gelişmesi halkınız mutlu olmasını sağlarken daha güçlü duruma geleceksiniz. Size çeşitli görevler veriliyor. Bu görevleri de en kısa zamanda tamamlamak zorundasınız.

Sizlere kısacası yeni bir ülke kurma imkanı sunuyoruz. Kolay oynayışı ve geniş alan rehberleri ile oyunda kendi ülkenizi büyütün. Fazla beklemeyin. Hemen başlayın.


Tamamen ücretsiz bir şekilde indirmeden hemen kayıt ol!