Etiket: ‘Temizlik Oyunu

Temizlik Oyunları

Kategori: Oyun İncelemeleri

25 Nis 2013

Klasikleşmiş oyun kategorilerinden biri olan temizlik oyunu kategorisini tanıtacağız. Tahmin edeceğiniz üzere bu oyun kategorisi altında yer almakta olan oyunları kız çocukları daha fazla tercih etmektedir. Genel olarak bu oyun kategorisi altında üç çeşit oyun türü bulunmaktadır. Ev Temizleme Oyunları tarzında oyunlar, evde düzenlik yapma tarzında oyunlar ve bazı ünlü çizgi film karakterleri ile oynayacağınız temizlik oyunları bu kategori altında bulunmaktadır. Ayıca bu oyun kategorisi en çok tercih edilen kız oyunları kategorilerinde üst sıralarda yer almaktadır. Bu kategorileri listelemek gerekirse Barbie Oyunları, Winx Oyunları, Yemek Oyunları, Giydirme Oyunları, Makyaj Oyunları ve Temizlik Oyunları kategorileridir.


En güzel temizlik oyunları arasında yer almakta olan Mutfağı Temizle isimli oyunumuza giriş yapabilmeniz için öncelikle oyunun yüklenme işleminin bitmesini beklemeniz gerekmektedir. Daha sonrasında  oyunumuz içerisinde bir restoranın mutfağını temizleyeceksiniz. Bu restoran içerisinde verilen büyük bir yemek sonrasında restoranın mutfağı çok fazla kirlenmiştir ve mutfakta ki şefler sizlerden yardım beklemektedir. Temizleme oyunları kategorisinde yer almakta olan oyunları oynamayı sevenlerin beğeneceğini düşündüğümüz bu oyunda farenizi kullanarak mutfağı temizleyeceksiniz.

Oyunu oynamak için tıklayın => http://temizlik.oyunlari.net/mutfagitemizle.html

 


Bu oyunumuzda kız çocuklarının en çok sevdiği çizgi film karakteri olan Barbie ile oynayacaksınız. Oyunumuza giriş yapabilmeniz için yüklenme işleminin bitmesinin ardından PLAY yazan yazıya tıklamanız gerekmektedir. Daha sonrasında oyunumuz kendiliğinden başlayacaktır. Ev temizlik oyunları arasında nadir olarak bulunan puanlama sistemi bu oyun içerisinde bulunmaktadır. Oyunumuzda yaptığınız her doğru hamle sonrasında 15 puan kazanacaksınız. Yanlış yaptığınız her hamle sonrasında ise 5 puan kayıp edeceksiniz. Ayrıca bu oyunda bulunan seviye sistemi nedeni ile her geçtiğiniz bölüm sonrası oyun daha da zorlaşacaktır.

Oyunu oynamak için tıklayın => http://temizlik.oyunlari.net/barbieevtemizligi.html

Arkadaşlarını eve davet eden genç çocuğun odası çok fazla dağılmıştır. Çocuğun arkadaşları odayı temizleme konusunda hiç bir yardımda bulunmamışlardır. Bu yüzden zor durumda kalan çocuk sizlerden yardım beklemektedir. Oyunumuza giriş yapabilmeniz için yüklenme işleminin ardından PLAY yazısına tıklamanız gerekmektedir. Temizlik yapma oyunları kategorisinde yer almakta olan en zorlu oyunlardan biri olan bu oyunda farenizi kullanarak çocuğun odasını temizlemeniz gerekmektedir.

Oyunu oynamak için tıklayın => http://temizlik.oyunlari.net/daginikoda.html