Etiket: ‘zombi rock

Diğer sitelerimizi tanıtmaya devam ediyoruz. Oyun siteleri tanıtım serimizde, bu yazımızda www.oyunlarisavas.net sitesini tanıtacağız.  Adından da anlaşılacağı üzere bir savaş oyunları sitesi olan oyunlarisavas.net, siz oyuncular için kategorisel olarak tasarlanmış bir sitedir.

Savaş oyunları genel anlamda erkek çocuklarının ilgi alanına giren bir kategoridir. Halk arasında tabir edilen “vurdulu kırdılı  oyunlar” genelde de erkek oyuncuların ilgisini çeker. Oyun piyasasına baktığımızda da en çok oynanan oyunlar arasında hep savaş oyunları yer almaktadır. Counter Strike, Age Of empires gibi unutulmaz savaş oyunları da piyasaya çıkmalarının üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala oynanmaktadır.

Bu denli yoğun ilgiye karşılık yeni siteler ve yeni oyunlar bu kategori için her zaman çıkmaya devam edecek gibi gözüküyor. Eğer sizde bu kategori için bir site arayışı içerisinde iseniz, oyunlarisavas.net‘i ziyaret etmenizi öneririz. Aradığınız güzellikte oyunları orada bulabilirsiniz. Sitenin en çok oynanan ilk 3 oyunu aşağıda listelenmiştir.

  1. Zombi Rock
  2. Silahlı Arena
  3. Kadın Ajan 3