Kafa Futbolu 2 Kişilik

Kategori: Genel

18 May 2012

Kafa Futbolu 2En yeni oyunlar sunan enyenioyunlar.com.tr adresinde bulunan Kafa Futbolu oyunlarından size bahsedeceğim. Şu sıralar spor oyunları ile ilgilenen birçok kişi tarafından oynanan bu oyunlarda koca kafalar olarak adlandırdığımız oyuncular yer almaktadır.

Kafa futbolu 2 oyununu ister tek başınıza isterseniz arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Arkadaşınızla oynamak isterseniz klavye tuşları birinci oyuncu için W,A,S,D ve boşluk tuşu iken ikinci oyuncu için yön (ok) ve P tuşudur. Bu oyunda lig usulu uygulanmakta olup, seçtiğiniz takımı şampiyon yapmaya çalışmalısınız. Puan durumu her maçtan sonra güncellenecek ve ligteki sıralamanızı yüksek tutmak için hem fazla gol atmalı hemde puan kaybetmeden ilerlemelisiniz. kafa futbolunu iyi değerlendirirseniz, tek hareket ile gol atabilir ve rakibinizi farklı bir şekilde yenilgiye uğratabilirsiniz.

Eğer ligte maç yaparken arkadaşınız gelir ve oynamak isterse “Menu” butonuna tıklayarak “2 Player” bölümüne girebilirsiniz. Arkadaşınızla maç yaptıktan sonra menüde bulunan “Continue” butonuna tıklayarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kafa Futbolu Oyunları;

Yorum Yapın