Kafa Futbolu Bedava Oyunlar

Kategori: Genel

11 May 2012

Kafa FutboluBedava oyunları bulmak her geçen gün zorlaşıyor. Bir oyuna girdiğinizde sizden ücret istiyorlar, bir kereliğine verdiğiniz zannediyorsunuz ancak daha sonra aylık olarak alıyorlar. Bu tarz oyunların sayısı günümüzde artmaktadır. Size bedava oyunlar sunan yeni bir oyun sitesinden bahsedeceğim. Adresi bedavaoyunlar.com.tr site reklamsız, sade ve hızlı bir oyun sitesi olarak dikkat çekiyor.

Bedava oynayabileceğiniz onlarca oyun bulunuyor. Hepsi de yeni ve güzel oyunlar olduğu için canınız sıkılmadan saatlerce oyun oynayabilirsiniz. Üstelik istemeden tıklamak zorunda kaldığınız reklamlar bu sitede yok. Site yöneticileri bedava oyun oynamak isteyenleri sitelerine beklediklerini dile getiriyor.

Sitede uzun süre zevkle oynadığımız Kafa Futbolu adında bir oyun bulunuyor. Oyun cidden zevkli olduğu kadar sinir bozucu. Rakiplerinizi birbir geçiyor ve üst sıralara çıkıyorsunuz. Bir hatanız ile maçı kaybettiğiniz tüm yaptıklarınız boşa gidiyor ve baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Bunun için üst üste birçok maç yaptım ancak sonunda kupayı alabildim. Özellikle spor oyunları sevenlere yönelik oyunu sadece klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Sitedeki tüm oyunlar gibi kafa futbolu oyununda da açıklayıcı Türkçe bilgi yer almaktadır. Oyunlara girmeden önce bu bilgileri okuyarak, oyun hakkında bilgi sahibi olabilir ve nasıl oynamanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Bol şanslar.

Tavsiye ettiğimiz oyunlar;

  1. kafa futbolu
  2. Kafa Futbolu 2
Ayrıca bir internet siteniz var ve sitenize oyun eklemek istiyorsanız, tamamen ücretsiz “Sitene Oyun Ekle” servisini öneriyoruz.

Yorum Yapın